ធនាគារ ខេប៊ីប្រាសាក់ ផ្តល់ជូនអត្រាការប្រាក់បន្ថែមពិសេសសម្រាប់គណនីបញ្ញើមានកាលកំណត់ជាប្រាក់រៀល
ដើម្បីលើកកម្ពស់ការប្រើប្រាស់ប្រាក់រៀល និងដើម្បីអបអរបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មីប្រពៃណីជាតិខ្មែរខាងមុខនេះ ធនាគារ ខេប៊ីប្រាសាក់ មានសេចក្តីសោមនស្សរីករាយក្នុងការផ្តល់ជូននូវអត្រាការប្រាក់បន្ថែមពិសេសលើគណនីប្រាក់បញ្ញើមានកាលកំណត់ជាប្រាក់រៀល ដែលអនុញ្ញាតឱ្យប្រាក់សន្សំអតិថិជនកើនឡើងកាន់តែលឿន។
អំពី KB PRASAC Bank
ចាប់ពីថ្ងៃទី 1 ខែមេសា ឆ្នាំ 2025 តទៅ អតិថិជនដែលបើក ឬ បន្តគណនីបញ្ញើមានកាលកំណត់ជាប្រាក់រៀលខ្មែរ នឹងទទួលបានអត្រាបន្ថែម 0.25% បន្ថែមពីលើអត្រាការប្រាក់ស្តង់ដារ ដែលធ្វើឱ្យអត្រាការប្រាក់សរុបកើនឡើងដល់ 6% ក្នុងមួយឆ្នាំ។
ធនាគារ ខេប៊ីប្រាសាក់ ម.ក សូមរក្សាសិទ្ធិក្នុងការកែប្រែអត្រាការប្រាក់ខាងលើ ដោយជូនដំណឹងទៅអតិថិជនឱ្យបានត្រឹមត្រូវតាមលក្ខខណ្ឌតម្រូវនៃច្បាប់។
ប្រូម៉ូសិននេះបញ្ជាក់ពីការប្តេជ្ញាចិត្តរបស់ធនាគារ ខេប៊ីប្រាសាក់ ក្នុងការលើកទឹកចិត្តដល់ការសន្សំប្រាក់ជាប្រាក់រៀល ជាមួយនឹងការផ្តល់ជូនអតិថិជននូវអត្ថប្រយោជន៍ហិរញ្ញវត្ថុកាន់តែច្រើន។
សម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថែម សូមចូលទៅកាន់គេហទំព័រhttps://www.kbprasacbank.com.kh/en/personal/deposits/term-deposit-account/ ឬទូរស័ព្ទមកលេខ 086 999 911 ឬ 023 999 911។